TELKONEKT

Internet
 

Telkonekt zapewnia szeroki zakres usług związanych z dostępem do sieci Internet dla operatorów oraz dla klientów biznesowych. Dzięki dużej elastyczności naszych usług możemy dopasować je dokładnie do potrzeb klienta - dzięki temu klient otrzymuje to czego potrzebuje.

Dowolna szybkość                                      

To nie klient musi dopasować się do parametrów usługi i wymagań operatora, to Telkonekt dopasuje przepływność usługi do potrzeb oraz wymagań klienta.

Stały monitoring usług i sieci                

Aby zapewnić odpowiedni poziom usług i niezawodność sieci Telkonekt prowadzi monitoring sieci w trybie 24/7/365. Pozwala to zapobiegać awariom jak i skracać do minimum czas reakcji.                                       

Sprawdzone rozwiązania techniczne   

Stabilność sieci i jakość usług Telkonekt osiąga dzięki stosowaniu sprawdzonych rozwiązań technicznych oraz sprzętu renomowanych producentów.

Gwarantowana niezawodność   

Telkonekt gwarantuje wysoką jakość i niezawodność świadczonych usług oraz najkrótsze możliwe czasy reakcji. Wszystko zgodnie ze standardami operatorskimi i podpisanymi umowami SLA.

Całodobowe wsparcie klienta     

Telkonekt zapewnia całodobowe wsparcie techniczne dla klientów. Bez względu na porę dnia i nocy klient może zgłosić problem lub uzyskać wymagane informacje techniczne.

Routing statyczny i BGP     

Telkonekt podłącza usługi klientów wykorzystując routing statyczny i adresację publiczną jak i z wykorzystaniem protokołu BGP i routingu dynamicznego.